Echipa Klingspor România

Management

Cristian Dinu Anhänger

Cristian Dinu
Director General
+40 752 227 300
cristian.dinu@klingspor.ro


Bogdan Chiriac

Bogdan Chiriac
Director Național Vânzări
+40 752 227 305
bogdanvasile.chiriac@klingspor.ro


Petrisor Rogozan

Petrișor Rogozan
Manager Business Development & Technical Support
+40 752 227 306
petrisor.rogozan@klingspor.ro


generic_W


Simona Florescu
Supply Chain Manager
+40 752 227 304
simona.florescu@klingspor.ro

 

Reprezentanți zonali vânzări

Claudiu Adrian Andrei
Claudiu Adrian Andrei 
Reprezentant vânzări București, Dâmbovița, Ilfov, Prahova, Călărași, Giurgiu, Teleorman, Argeș
+40 752 227 317
claudiuadrian.andrei@klingspor.ro


Ufuc Ismail

Ufuc Ismail
Reprezentant vânzări Vrancea, Buzău, Galați, Ialomița, Tulcea, Brăila, Constanța
+40 752 227 318
ismail.ufuc@klingspor.ro



 Ciprian Cochior

Ciprian Cochior
Reprezentant vânzări Vaslui, Bacău, Neamț, Suceava, Iași, Botoșani, Republica Moldova
+40 752 227 303
ciprian.cochior@klingspor.ro



Reprezentanți comerciali

Aurelia Georgescu

Aurelia Georgescu
Reprezentant comercial
+40 752 227 311
aurelia.georgescu@klingspor.ro


Ana Maria Boata

Ana Maria Boată
Reprezentant comercial
+40 755 121 120
anamaria.boata@klingspor.ro


Mircea Dumitrescu

Mircea Dumitrescu
Reprezentant comercial
+40 725 006 634
mircea.dumitrescu@klingspor.ro


generic_W


Simona Mădescu
Reprezentant comercial
+40 752 227 301
simona.madescu@klingspor.ro

 



Klingspor România S.R.L.

Reg.: J23/1370/2013
CUI: RO 14915925
IBAN: RO95 INGB 0001 0081 7797 8910
ING BANK N.V., Bucharest branch

Bulevardul Biruinței Nr. 301
Pantelimon, Județul Ilfov
Cod 077145
România

Tel.: +40 212.055.490; +40 212.055.491; +40 212.094.900
Fax: +40 212.561.597; +40 212.561.647
Mobil: +40 742.455.464
Email: office@klingspor.ro

rumaenien