Echipa Klingspor România

Management

Cristian Dinu Anhänger

Cristian Dinu
Director General
+40 752 227 300
cristian.dinu@klingspor.ro

Bogdan Chiriac

Bogdan Chiriac
Director Național Vânzări
+40 752 227 305
bogdanvasile.chiriac@klingspor.ro

Petrisor Rogozan

Petrișor Rogozan
Manager Business Development & Technical Support
+40 752 227 306
petrisor.rogozan@klingspor.ro

generic_W



Simona Florescu

Supply Chain Manager
+40 752 227 304
simona.florescu@klingspor.ro



Reprezentanți zonali vânzări

Claudiu Adrian Andrei

Claudiu Adrian Andrei
 
Reprezentant vânzări - București (S3, S4, S5, S6), Prahova
+40 752 227 317
claudiuadrian.andrei@klingspor.ro

Ufuc Ismail

Ufuc Ismail
Reprezentant vânzări - Brăila, Buzău, Călărași, Constanța, Galați, Ialomița, Tulcea, Vrancea
+40 752 227 318
ismail.ufuc@klingspor.ro

Mircea Dumitrescu



Florin Dănăilă

Reprezentant vânzări - Argeș, București (S1, S2), Dâmbovița, Dolj, Gorj, Olt, Teleorman
 +40 752 227 309
florin.danaila@klingspor.ro

Mircea Dumitrescu



Claudiu Costea

Reprezentant vânzări - Alba, Brașov, Covasna, Harghita, Mureș, Sibiu, Vâlcea
 +40 752 227 308
claudiu.costea@klingspor.ro

Mircea Dumitrescu

Vlad Cataranciuc

Reprezentant vânzări - Bihor, Bistrița-Năsăud, Cluj, Satu Mare, Sălaj, Maramureș
 +40 752 227 310
vlad.cataranciuc@klingspor.ro

Mircea Dumitrescu

Adrian Zavate

Reprezentant vânzări - Bacău, Botoșani, Iași, Neamț, Suceava, Vaslui și Republica Moldova
 +40 752 227 303
adrian.zavate@klingspor.ro

Mircea Dumitrescu

Cătălin Zegheanu

Reprezentant vânzări - Arad, Caraș-Severin, Gorj, Hunedoara, Mehedinți, Timiș
 +40 745 254 271
catalin.zegheanu@klingspor.ro

 


Reprezentanți comerciali

Aurelia Georgescu

Aurelia Georgescu
Reprezentant comercial
+40 752 227 311
aurelia.georgescu@klingspor.ro

Mircea Dumitrescu

Mircea Dumitrescu
Reprezentant comercial
+40 725 006 634
mircea.dumitrescu@klingspor.ro

generic_W



Simona Mădescu

Reprezentant comercial
+40 752 227 301
simona.madescu@klingspor.ro

 



Klingspor România S.R.L.

Reg.: J23/1370/2013
CUI: RO 14915925
IBAN: RO95 INGB 0001 0081 7797 8910
ING BANK N.V., Bucharest branch

Bulevardul Biruinței Nr. 301
Pantelimon, Județul Ilfov
Cod 077145
România

Tel.: +40 212.055.490; +40 212.055.491; +40 212.094.900
Fax: +40 212.561.597; +40 212.561.647
Mobil: +40 742.455.464
Email: office@klingspor.ro

rumaenien