Echipa Klingspor România

Management

Cristian Dinu Anhänger

Cristian Dinu
Director General
+40 752 227 300
cristian.dinu@klingspor.ro

Bogdan Chiriac

Bogdan Chiriac
Director Național Vânzări
+40 752 227 305
bogdanvasile.chiriac@klingspor.ro

Mircea Dumitrescu



Horia Bechler

Manager Business Development & Technical Support 
+40 752 227 314
horia.bechler@klingspor.ro

generic_W



Simona Florescu

Supply Chain Manager
+40 752 227 304
simona.florescu@klingspor.ro


Reprezentanți zonali vânzări

Claudiu Adrian Andrei

Claudiu Adrian Andrei
 
Reprezentant vânzări - Argeș, București, Dâmbovița, Dolj, Giurgiu, Ilfov, Olt, Prahova, Teleorman
+40 752 227 317
claudiuadrian.andrei@klingspor.ro

Ufuc Ismail

Ufuc Ismail
Reprezentant vânzări - Brăila, București, Buzău, Călărași, Constanța, Galați, Ialomița, Ilfov, Tulcea, Vrancea
+40 752 227 318
ismail.ufuc@klingspor.ro

Mircea Dumitrescu

Vlad Cataranciuc

Reprezentant vânzări - Alba, Bihor, Bistrița-Năsăud, Brașov, Cluj, Satu Mare, Sălaj, Maramureș, Mureș, Sibiu
 +40 752 227 310
vlad.cataranciuc@klingspor.ro

Mircea Dumitrescu

Cătălin Zegheanu

Reprezentant vânzări - Arad, Caraș-Severin, Gorj, Hunedoara, Mehedinți, Timiș, Vâlcea
 +40 745 254 271
catalin.zegheanu@klingspor.ro 


Reprezentanți comerciali

Aurelia Georgescu

Aurelia Georgescu
Reprezentant comercial
+40 752 227 311
aurelia.georgescu@klingspor.ro

generic_W



Andreea Cristina Teodorescu

Reprezentant comercial
+40 745 207 095
andreeacristina.teodorescu@klingspor.ro



Klingspor România S.R.L.

Reg.: J23/1370/2013
CUI: RO 14915925
IBAN Lei: RO95 INGB 0001 0081 7797 8910 -  ING Bank, sucursala Unirii
IBAN Lei: RO49 BACX 0000 0018 7284 1000 - UniCredit Bank, sucursala Mărășești

Bulevardul Biruinței Nr. 301
Pantelimon, Județul Ilfov
Cod 077145
România

Tel.: +40 212.055.490; +40 212.055.491; +40 212.094.900
Fax: +40 212.561.597; +40 212.561.647
Mobil: +40 742.455.464
Email: office@klingspor.ro

rumaenien